بخش بزرگی از فعالیت های موسسه ثبتی ذهن ناب در اندرزگو (ثبت شرکت در اندرزگو) می باشد و با شرکت ها و موسسات تجاری و غیرتجاری زیادی در این منطقه همکاری می کنیم. و با ارائه بهترین خدمات در زمینه ثبت شرکت, ثبت برند و علامت تجاری, ثبت لوگو, ثبت طرح صنعتی و موارد دیگر توانسته ایم تمامی مشتریان خود را راضی نگهداریم.

مهمترین اولویت کاری ما نظم و ارتباط مداوم با شرکت ها و موسساتی که با ما همکاری می کنند می باشد. سعی کرده ایم تا جایی که در توان داریم بهترین خدمات را ارائه کنیم. برخی از خدماتی که موسسه ثبت شرکت ذهن ناب ارائه می کند در زیر آمده است.

از مهمترین خدمات ما می توان به مشاوره رایگان تلفنی ثبت شرکت ؛ مشاوره ثبت برند و لوگو اشاره کرد در هر زمانی می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و از خدمات برتر ما بهرمند شوید.

ثبت شرکت در اندرزگو

موسسه ثبتی در اندرزگو

موسسه ثبتی ذهن ناب با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان, توسط آقای کامیار کبریتی و جمعی از متخصصان در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است.

این مجموعه, با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت حرفه ای, آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت (مسئولیت محدود, سهامی خاص, سهامی عام, تضامنی, موسسات غیرتجاری, نسبی, تعاونی, شرکت های هلدینگ و موارد دیگر)

انجام امور ثبتی توسط وکیل با سابقه, ثبت صورتجلسات شرکت ها به صورت کاملاً تخصصی, ثبت برند و علائم تجاری و همچنین ارزیابی و خرید و فروش برند و علامت تجاری, اخذ کارت بازرگانی, ثبت شرکت در مناطق آزاد, اخذ جواز کسب, اخذ جواز تاسیس, ثبت اختراع و ایده های فکری, اخذ کد اقتصادی و موارد دیگر هم را دارد.

در دنیای پویا و حرفه ای امروزه, زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی و به طور کل هر شخص حقیقی و حقوقی است و گروه ثبتی ذهن ناب با علم به این واقعیت, تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.

در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران, وکلا, صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان, اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود.

تماس با موسسه ثبتی ذهن ناب

آدرس موسسه: تهران میرداماد کاووسیه بعد از کوچه نور به سمت ولی عصر (نرسیده به ولی عصر) پلاک ۳۴۹ طبقه ۱۲ واحد ۲

تلفن: 09122938218 02188660581

فکس: 02188660581

ایمیل: info@zehnenaab.com

k.kebriti@zehnenaab.com

كد پستی: ۱۹۶۹۶۱۴۹۴۹

[iphorm id=”1″ name=”فرم درخواست”]