اکثر شرکت های تجاری بزرگ و موسسات غیرتجاری و شرکت های ریز و درشت در این منطقه از شهر تهران بزرگ دفتر مرکزی دارند. شمال تهران موقعیت مناسبی برای ثبت شرکت در شمال تهران جهت تاسیس شرکت های بین المللی نیز می باشد. آب و هوای مناسب و ترافیک پایین این منطقه به نسبت سایر مناطق تهران توانسته است این زمینه را فراهم سازد.

از طرفی این موسسات و شرکت ها نیاز به انجام کارهای ثبتی و برند دارند که وجود یک موسسه ثبتی در این منطقه می تواند کمک بزرگی برای این موسسات باشد.

موسسه ثبتی ذهن ناب در راستای ارائه خدمات پیشرفته اموز ثبتی منطقه شمال تهران را به صورت کامل تحت پوشش خود قرار داده است. در ادامه توضیحاتی در این مورد ارائه می کنیم تا هم با شرکت ذهن ناب بیشتر آشنا شوید .

ثبت شرکت در شمال تهران

موسسه ثبتی در شمال تهران

موسسه ثبتی ذهن ناب با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان, توسط آقای کامیار کبریتی و جمعی از متخصصان در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است. این مجموعه, با بیش از 15 سال سابقه فعالیت حرفه ای, آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت شرکت و تغییرات شرکت (مسئولیت محدود, سهامی خاص, سهامی عام, تضامنی, موسسات غیر تجاری, نسبی, تعاونی, شرکت های هلدینگ و دیگر موارد)

انجام امور حقوقی توسط وکیل با سابقه, ثبت صورتجلسات شرکت ها به صورت کاملاً تخصصی ثبت برند و علائم تجاری و همچنین ارزیابی و خرید و فروش برند و علامت تجاری, اخذ کارت بازرگانی, ثبت شرکت در مناطق آزاد, اخذ جواز کسب, اخذ جواز تاسیس, ثبت اختراع و ایده های فکری, اخذ کد اقتصادی و دیگر موارد هم را دارد.

در دنیای پویا و حرفه ای امروزه, زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی و به طور کل هر شخص حقیقی و حقوقی است و گروه ثبتی ذهن ناب با علم به این واقعیت, تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.

در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران, وکلا, صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان, اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود.

انواع شرکت هایی که می توان در شمال تهران ثبت کرد

  • شرکت تعاونی
  • شرکت مختلط سهامی
  • شرکت مختلط غیر سهامی
  • شرکت های نسبی
  • شرکت تضامنی
  • شرکت سهامی خاص
  • شرکت سهامی عام
  • شرکت با مسئولیت محدود

تماس با موسسه ثبتی ذهن ناب

آدرس موسسه: تهران میرداماد کاووسیه بعد از کوچه نور به سمت ولی عصر (نرسیده به ولی عصر) پلاک ۳۴۹ طبقه ۱۲ واحد 2

تلفن: 09122938218 02188660581

فکس: 02188660581

ایمیل: info@zehnenaab.com

k.kebriti@zehnenaab.com

كد پستی: ۱۹۶۹۶۱۴۹۴۹