شرکت ثبتی ذهن ناب از باسابقه ترین شرکت های ثبت برند و شرکت در ایران است و برای پیشبرد تمامی اهداف خود اقدام به فعالیت در امور ثبتی موسسات و شرکت ها در سراسر تهران بزرگ کرده است (ثبت شرکت در نیاوران).

نیاوران یکی از مناطقی است که شرکت ها و موسسات تجاری بزرگ دفتر رسمی خود را در این منطقه دایر کرده اند از این رو نیاز دارند که تمامی امور ثبتی خود را به ویژه ثبت شرکت در نیاروان و نیز برند محصول یا خدمات خود را شرکتی بر عهده بگیرد که دسترسی آسان بهش داشته باشند تا پیگیر کارهای خود باشند.

از این رو موسسه ثبتی ذهن ناب توانسته است با اقداماتی نظیر اعزام کارشناس به محل شرکت این دغدغه را برای موسسات و شرکت های تجاری بزرگ برطرف نماید.

ثبت شرکت در نیاوران

موسسه ثبتی در نیاروان

بهتر است قبل از هر اقدامی در مورد خدمات موسسه ثبتی ذهن ناب بیشتر بدانید:

موسسه ثبتی ذهن ناب با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان, توسط آقای کامیار کبریتی و جمعی از متخصصان در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است.

این مجموعه, با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت حرفه ای, آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت شرکت و تغییرات شرکت (مسئولیت محدود, سهامی خاص, سهامی عام, تضامنی, موسسات غیرتجاری, نسبی, تعاونی, شرکت های هلدینگ و … ).

انجام امور حقوقی توسط وکیل با سابقه, ثبت صورتجلسات شرکت ها به صورت کاملاً تخصصی, ثبت برند و علائم تجاری و همچنین ارزیابی و خرید و فروش برند و علامت تجاری, اخذ کارت بازرگانی, ثبت شرکت در مناطق آزاد, اخذ جواز کسب, اخذ جواز تاسیس, ثبت اختراع و ایده های فکری, اخذ کد اقتصادی و ….. را دارد.

در دنیای پویا و حرفه ای امروزه, زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی و به طور کل هر شخص حقیقی و حقوقی است و گروه ثبتی ذهن ناب با علم به این واقعیت, تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.

در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران, وکلا, صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان, اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود.

تماس با موسسه ثبت ذهن ناب

آدرس موسسه: تهران میرداماد کاووسیه بعد از کوچه نور به سمت ولی عصر پلاک ۳۴۹ طبقه ۱۲ واحد ۲

تلفن: 09122938218 02188660581

فکس: 02188660581

ایمیل: info@zehnenaab.com

k.kebriti@zehnenaab.com

كد پستی: ۱۹۶۹۶۱۴۹۴۹