موسسه ثبت ذهن ناب در این بخش موقعیتی قرار داده است تا افرادی که تمایل به فروش شرکت با کداقتصادی دارند بتوانند شرکت خود را برای فروش بگذارند و ان دسته افرادی که دوست دارند یک شرکت آماده به همراه کد اقتصادی و بدون بدهی مالیاتی خریداری کنند می توانند از این بخش شرکت مد نظر خود را انتخاب کنند.

همچنین با مشاورین ما می توانند جهت خرید انواع شرکت راهنمایی دریافت کنند.

همه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی که به امر تولید, مونتاژ, واردات و صادرات و هر نوع فعالیت تجاری و توزیع هر نوع کالا و کارهای خدماتی اشتغال دارند مکلف به اخذ کد اقتصادی می باشند. اشخاص حقیقی جهت اخذ کد اقتصادی باید دارای پروانه کسب بوده و یا دارای مجوز فعالیت تجاری که دارای نشانی پستی جهت انجام امور بوده و از طرف مراجع قانونی تایید شده اند, باشند.

یعنی در کل فعالیت اقتصادی به شکل های  مختلف در جامعه امروزی صورت می گیرد که حمایت و نظارت بر فعالیت های اقتصادی فعالیت کنندگان مستلزم شناخت اشخاص فعال در این زمینه است.

فروش شرکت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش شرکت با کداقتصادی بدون بدهی مالیاتی می توانید با کارشناسان ما در ثبت شرکت ذهن ناب تماس بگیرید:

تماس با موسسه ثبت ذهن ناب

آدرس موسسه: تهران میرداماد کاووسیه بعد از کوچه نور نرسیده به ولی عصر پلاک ۳۴۹ طبقه ۱۲ واحد ۲

تلفن: 09122938218 02188660581

فکس: 02186081268

ایمیل: info@zehnenaab.com

k.kebriti@zehnenaab.com

صندوق پستی : 1969614949

جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت در خواست مبنی برا خرید شرکت به همراه کد اقتصادی فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال فرمایید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت:

[iphorm id=”1″ name=”فرم درخواست”]