موسسه ثبتی در صادقیه

شاید بتوان گفت صادقیه یکی از بهترین محله های شهر تهران از نظر دسترسی می باشد که همیشه شرکت های ریز و درشت زیادی در این منطقه فعالیت خود را شروع کرده اند. از این جهت می توان گفت این محله از اهمیت بیشتری برای کسب و کار خیلی از شرکت ها دارد (ثبت شرکت در صادقیه).

از این رو یکی از مهمترین محله های تحت پوشش موسسه ثبتی ذهن ناب صادقیه می باشد. بهتر است ابتدا فعالیت هایی که موسسه ثبت شرکت ذهن ناب می تواند در امور ثبتی شرکتها در صادقیه انجام دهد معرفی کنیم:

ثبت شرکت در صادقیه

موسسه ثبتی در صادقیه

موسسه ثبتی ذهن ناب با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان, توسط آقای کامیار کبریتی و جمعی از متخصصان در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است.

این مجموعه, با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت حرفه ای, آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت (مسئولیت محدود, سهامی خاص, سهامی عام, تضامنی, موسسات غیرتجاری, نسبی, تعاونی, شرکت های هلدینگ و موارد دیگر)

انجام امور ثبتی توسط وکیل با سابقه, ثبت صورتجلسات شرکت ها به صورت کاملاً تخصصی, ثبت برند و علائم تجاری و همچنین ارزیابی و خرید و فروش برند و علامت تجاری, اخذ کارت بازرگانی, ثبت شرکت در مناطق آزاد, اخذ جواز کسب, اخذ جواز تاسیس, ثبت اختراع و ایده های فکری, اخذ کد اقتصادی و موارد دیگر هم را دارد.

در دنیای پویا و حرفه ای امروزه, زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی و به طور کل هر شخص حقیقی و حقوقی است و گروه ثبتی ذهن ناب با علم به این واقعیت, تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.

در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران, وکلا, صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان, اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت ذهن ناب می توانید با ما تماس بگیرید:

تماس با موسسه ثبتی ذهن ناب

آدرس موسسه: تهران میرداماد کاووسیه بعد از کوچه نور به سمت ولی عصر پلاک ۳۴۹ طبقه ۱۲ واحد ۲

تلفن: 09122938218 02188660581

فکس: 02188660581

ایمیل: info@zehnenaab.com

k.kebriti@zehnenaab.com

كد پستی: ۱۹۶۹۶۱۴۹۴۹

تمامی درخواست های خود در خصوص ثبت انواع شرکت و انجام امور ثبتی و نیز ثبت برند شرکت می توانید از طریق فرم زیر نیز انجام دهید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

[iphorm id=”1″ name=”فرم درخواست”]