تاسیس شرکت در پاسداران

خیلی از شرکت های بزرگ در خیابان پاسداران به دلیل دسترسی بالایی که دارد دفتر مرکزی دارند و مرکز اصلی فعالیتشان می باشد. از این رو همیشه برای این شرکت ها به ویژه برای شرکت ها و سازمان های بزرگ انجام کارهای ثبتی یک دغدغه بزرگی می باشد چرا که نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد (ثبت شرکت در پاسداران)

لذا موسسه ثبت شرکت و برند ذهن ناب در این راستا توانسته است قام اساسی بردارد و با قبول انجام امور ثبتی شرکت ها در پاسداران این دغدغه را از شرکت ها کم کند.

فعالیت هایی که ذهن ناب در زمینه امور ثبتی انجام می دهد به صورت مختصر در زیر توضیح داده ایم. امید است که بتوانیم در بهبود کیفیت فعالیت شرکت شما سهیم باشیم.

ثبت شرکت در پاسداران

موسسه ثبت در خیابان پاسداران

موسسه ثبتی ذهن ناب با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان, توسط آقای کامیار کبریتی و جمعی از متخصصان در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است.

این مجموعه, با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت حرفه ای, آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت شرکت و تغییرات شرکت (مسئولیت محدود, سهامی خاص, سهامی عام, تضامنی, موسسات غیرتجاری, نسبی, تعاونی, شرکت های هلدینگ و انواع دیگر)

انجام امور ثبتی توسط وکیل با سابقه, ثبت صورتجلسات شرکت ها به صورت کاملاً تخصصی, ثبت برند و علائم تجاری و همچنین ارزیابی و خرید و فروش برند و علامت تجاری, اخذ کارت بازرگانی, ثبت شرکت در مناطق آزاد, اخذ جواز کسب, اخذ جواز تاسیس, ثبت اختراع و ایده های فکری, اخذ کد اقتصادی و موارد دیگر هم را دارد.

در دنیای پویا و حرفه ای امروزه, زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی و به طور کل هر شخص حقیقی و حقوقی است و گروه ثبتی ذهن ناب با علم به این واقعیت, تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.

در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران, وکلا, صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان, اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود.

تماس با موسسه ذهن ناب

آدرس موسسه: تهران میرداماد کاووسیه بعد از کوچه نور به سمت ولی عصر (نرسیده به ولی عصر) پلاک ۳۴۹ طبقه ۱۲ واحد ۲

تلفن: 09122938218 02188660581

فکس: 02188660581

ایمیل: info@zehnenaab.com

k.kebriti@zehnenaab.com

كد پستی: ۱۹۶۹۶۱۴۹۴۹

[iphorm id=”1″ name=”فرم درخواست”]